IMG 7719       

          Саме так говорить про посіви масивами, так званими кластерами, на полях агрокомплексу «Докучаєвські чорноземи» його генеральний директор Анатолій Кибка.

 

 

2          Ця одвічна мудрість актуальна й донині. Саме нею керуються у агропромисловому комплексі «Докучаєвські чорноземи», ба, навіть більше – роблять все можливе для того, щоби пайовики товариства мали якомога більшу вигоду від партнерства з агрокомплексом. До спектру послуг, якими користуються пайовики сільськогосподарського підприємства, входить і безкоштовний обробіток землі, і можливість наперед отримувати плату за користування землею у вигляді різноманітної власної продукції комплексу, і право скористатися транспортними та багатьма іншими послугами, які щоденно надає товариство своїм пайовикам. У селах, де господарюють «Чорноземи», ті, хто з ними співпрацює вже п’ятнадцять років, впевнені в орендареві, і у різних життєвих ситуаціях можуть сподіватися на підтримку та допомогу.

 

news 5 Leninka svato 27 08 14        Сьогодні усі свідомі громадяни, патріоти України допомагають, хто чим зможе, Збройним Силам, які надійним щитом стали на східних рубежах, боронять рідну землю від підступного ворога. Чимало волонтерів є і в нашому районі, які з перших днів допомагають українським бійцям у зоні антитерористичної операції. Серед них і колектив агропромислового комплексу «Докучаєвські чорноземи», на чиєму рахунку багато відправлених хліба, ковбаси, сала, питної води, різних видів круп, олії тощо.

       А цього разу українським воякам знадобилася службова собака. Через волонтерів командування батальйону «Полтавщина», який дислокується на Луганщині і знаходиться на першій лінії оборони, вийшло на Михайла Кобченка, який займається племінним розведенням німецьких вівчарок.

 

news 5 Leninka svato 27 08 14

 

 

МОТОКРОС: 6-й етап чемпіонату України та Кубок Карлівщини (2017)

з мотокросу 16-17.09.2017

 

 

 

 

 

Дочірні категорії

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #eef11045 #140114113820