images8         Ця одвічна мудрість актуальна й донині. Саме нею керуються у агропромисловому комплексі «Докучаєвські чорноземи», ба, навіть більше – роблять все можливе для того, щоби пайовики товариства мали якомога більшу вигоду від партнерства з агрокомплексом. До спектру послуг, якими користуються пайовики сільськогосподарського підприємства, входить і безкоштовний обробіток землі, і можливість наперед отримувати плату за користування землею у вигляді різноманітної власної продукції комплексу, і право скористатися транспортними та багатьма іншими послугами, які щоденно надає товариство своїм пайовикам. У селах, де господарюють «Чорноземи», ті, хто з ними співпрацює вже п’ятнадцять років, впевнені в орендареві, і у різних життєвих ситуаціях можуть сподіватися на підтримку та допомогу.

        Приміром, у Нижній Ланній керівника структурного підрозділу «Докучаєвських чорноземів» Юрія Рагуліна знають  у кожному дворі. Чоловік зумів налагодити роботу колективу, як дорогий годинниковий механізм, адже все має бути так, аби у виграші були прості люди, себто пайовики. Останні ж не для красного слівця, а задля справедливості, відверто і чесно розповідають про стосунки з «Чорноземами». Ось, що говорить  Віктор Кишенець:IMG 7237

-         Мене все влаштовує! Якби щось було не так, то я б давно перейшов би до Тимохи! Але мене співпраця з «Чорноземами» цілком і повністю влаштовує, а керівник тутешній взагалі мені, як брат, бо коли не звернешся до нього – завжди допоможе.

   Микола Голубенко хоч уже й на заслуженому відпочинку, а продовжує працювати у тих же «Докучаєвських чорноземах», де і є пайовиком. Чоловік стверджує, що і в  роботі, і у земельних відносинах з «Чорноземами» у нього все серйозно та більш ніж чесно і прозоро.

IMG 7243А для Клавдії Герич із Попівки підрозділ агрокомплексу – перший помічник. Окрім спектру послуг, якими користується завжди привітна пані-пайовичка, у скрутну хвилину їй теж не відмовили, за що вона щиро вдячна засновникам комплексу.                                           

       Смачну продукцію «Докучаєвських чорноземів» знають і люблять у столиці. Це підтверджує донька пайовички Ольга Мусієнко:

   - Я мешкаю і працюю у столиці, а сюди навідуюся на вихідні, щоб побачити рідних. Дуже часто  до Києва я привожу із собою ковбасні і м’ясні вироби агропромислового комплексу, які ну дуже полюбилися моїм друзям і колегам киянам. Тому  висловлюємо наш схвальний відгук не лише про ставлення до пайовиків у «Чорноземах», а й про відповідальне і класне ставлення до виготовлення смачної і безпечної продукції.

       Микола Паяс теж переконує усіх, хто ще сумнівається, зробити правильний вибір і надати свою перевагу «Докучаєвським чорноземам» і нікому іншому:

-         Якщо проїхатися полями, на яких  трудяться «Чорноземи», то самі зрозумієте:  на цій землі працює справжній хазяїн. Можна багато говорити, але це факт. Розрахунки з пайовиками проводяться вчасно і у повному обсязі, а якщо виникає потреба звернутися за якоюсь допомогою до керівництва товариства, то вам ніколи не відмовлять, будьте певні.

        Якщо задоволені люди, значить, рухаємося у правильному напрямку, - переконане керівництво агрокомплексу, бо ж з  думкою пайовиків рахуються, на ній базується стиль роботи «Докучаєвських чорноземів». 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #eef11045 #140114113820